MSN ייזום ושיווק נדל"ן

חברת msn נדלן

אודות חברת הנדל"ן שלי – MSN נדל"ן

MSN נדלן היא אחת מחברות הנדל"ן הישראליות המובילות. החברה פעילה מאוד במהלך השנים האחרונות בתחום הייזום, שיווק ומכירת פרויקטים של דירות ברחבי הארץ.

החברה שוכנת בת"א אך פעילותה מתפרסת באזורים שונים ברחבי הארץ. בנוסף, החברה מספקת שירותים רבים כגון: איתור נכסים אשר יתאימו ללקוח, ניתוח מקיף של ההשקעה בפרויקט, ייעוץ משפטי על ידי משרד עו"ד אשר עובד עם החברה ועוד.

בעל חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן הוא אני (גיל מולכו). בתור אחד שעוסק בענף הנדל"ן במשך שנים רבות הספקתי לצבור ידע וניסיון בכל הקשור לקבלת החלטות הנוגעות לעסקאות נדל"ן. הקמתי את החברה תוך הקפדה על העסקת אנשי צוות מקצועיים ומוסמכים בתחום בכדי לתת מענה מהיר ויעיל לכלל הלקוחות שלנו בכל מה שמתקשר לתחום הנדל"ן.

בנוסף, MSN נדל"ן משתפת פעולה עם אנשי מקצוע מובילים כמו: עורכי דין, מהנדסים, שמאי מקרקעין, יועצי נדלן ועוד. כל אלו מרכיבים צוות שעובד יחד בכדי לענות על כל צרכי הלקוחות ולהתעלות על כל ציפיותיהם.

 

שירותי החברה

ענף הנדל"ן הוא תחום לא מאד יציב. יועצי נדל"ן מנוסים יודעים לזהות את השינויים הנוצרים בשוק ולבדוק עבור לקוחותיהם איזו השקעה תהיה רווחית עבורם ואילו השקעות עלולות להתבצע בחוסר שיקול דעת. יתרה מכך, ידוע כי ללקוח קשה לעקוב אחר השינויים הללו ולכן יועצי הנדל"ן יוכלו לבצע את המשימה עבורו על הצד הטוב והמניב ביותר.

רכישת זכויות לדירה בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, רכישת דירות חדשות, איתור נכסים באזורים אטרקטיביים – כל אלו הם רק חלק קטן מהשירותים אותם מספקת חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן.  הצוות המסור והמקצועי אשר ידוע בתודעת השירות הגבוהה שלו, יעניק לכם פתרונות שיענו על כל הצרכים והדרישות שלכם. יתרה מכך, התהליך יתבצע בצורה יעילה, אפקטיבית ואדיבה עוד משיחת הטלפון הראשונה. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות.

הצוות של MSN ייזום ושיווק נדל"ן

סקירת הפרויקטים האחרונים של MSN

  • Green פארק בחדרה – זכות לדירה בקרקע מאושרת לבנייה (תב"ע חד 2020) – רכישת מגרש בגודל 200 מ"ר בסכום של החל מ-229,000 ש"ח. הפרויקט נמצא בעיצומו.
  • UniverCity – עפולה:  אם אתם סטודנטים, או מחפשים דירה להשקעה ניצב בפניכם פרויקט רווחי ומשתלם. MSN נדל"ן מציעות מגוון דירות סטודיו מאובזרות להשכרה מידית. את הדירות ניתן לרכוש אך ורק באמצעות קבוצת רכישה החל מסכום של 250,000 שקלים. בניין המגורים בן 3 הקומות ממוקם בשכונת גבעת המורה, אשר מהווה מיקום מושלם משום שהוא קרוב למרכז העיר, לתחנת הרכבת העתידית ולמכללת העמק.
  • מתחם קוואטרו – רמלה: כידוע, רמלה שוכנת במרכז הארץ ועבור זוגות צעירים היא מספקת מיקום מדויק הקרוב לכל ערי המרכז. פרויקט קוואטרו, יכלול בתוכו ארבעה מגדלים גבוהים, אשר יכילו דירות של 3\4\5 חדרים. MSN נדל"ן משווקת את הפרויקט בשיטת קבוצת רכישה, מכיוון שבדרך זו הלקוח חוסך בעלויות ונשאר מרוצה. כך שזה יוצר מצב של win win.
  • בניין SOHO בקריית ביאליק – פרויקט של החברה שהסתיים בו שווקו דירות שני חדרים בבניין חדש שייבנה בקרוב במרכז קריית ביאליק.

פרויקט univercity עפולה green פארק חדרה פרויקט סוהו Soho MSN

חברת MSN שיווק נדל"ן היא גם הספונסרית הרשמית של תא הכבוד של מכבי ת"א מזה כשנתיים. לקריאה נוספת: http://www.one.co.il/Article/15-16/0,800,0,0/262063.html

חברת MSN נדל"ן – דרכי יצירת קשר

בפניכם עומדות מספר אופציות ליצירת קשר עם החברה, כך שתוכלו לבחור בדרך הנוחה מולכו MSN נדלן ביותר עבורכם. במידה ותרצו להגיע עד למשרדי החברה הכתובת היא – יגאל אלון 98 בתל אביב, בניין אלקטרה קומה 43. שווה להגיע לשתות קפה עם נציג מטעם החברה ולשמוע מה יש לנו להציע לכם, אך אם אין באפשרותכם, ישנן דרכים נוספות ליצור קשר:

מספר טלפון: 072-2284000 | פקס: 072-2245000 | אתר: msn-nadlan.co.il

דף הפייסבוק:  https://www.facebook.com/msn.nadlan