מידע אודות פרויקט 456 של MSN נדל"ן בפתח תקווה

MSN נדלן 456 משרדים פתח תקווה

פרויקט 456 של MSN נדל"ן – מתחם משרדים להשקעה בפתח תקווה

מידע על הפרויקט: חברת MSN נדל"ן גאה להציג פרויקט חדש של נדל"ן מסחרי בפתח תקווה במסגרתו משווקת החברה משרדים במתחם חדש בשכונת קריית אריה בפ"ת למשקיעי נדל"ן ולרוכשים.

456 MSN נדלן פתח תקווה

השם 456 ניתן לפרויקט בשל מיקומו וגבולות הגזרה של האזור בו יוקם המתחם (שכונת קריית אריה בפ"ת), הלא הם כביש 4 ממערב, כביש 5 מצפון וכביש 6 ממזרח (מדרום האזור גובל בכביש 471). מתחם המשרדים צפוי להיבנות בסמוך לבית משפט השלום בעיר. השכונה היא שכונה צעירה ומתחדשת שעוברת בשנים האחרונות תהליכי פיתוח משמעותיים ומושכת אליה אוכלוסייה איכותית מכל אזור המרכז.

כידוע, MSN נדלן מתמחה בשיווק פרויקטים למגורים, כמו פרויקט UniverCity בעפולה שהסתיים ופרויקט הקרקעות בחדרה. כעת משווקת החברה פרויקט ראשון בתחום הנדל"ן המסחרי, אשר על פי כל ההערכות צפוי להניב למשקיעים תשואה שנתית של לפחות 7%.

מלבד MSN מקבל פרויקט 456 בפתח תקווה ליווי מלא של משרד עו"ד פרידמן ושות' ולמשקיעים בו מוצעת גם האפשרות לשירותי אחזקה וניהול של הנכס באמצעות קבוצת איתן.

מתחם 456 צפוי להכיל מספר מבנים משרדים בגדלים שונים (בין 53 מ"ר ל-67 מ"ר) ובסמוך לו צפויה לקום תחנת בלינסון של הרכבת הקלה.

סכום להשקעה: החל מ-200 אלף ש"ח.

פרויקט 456 משרדים בפ"ת

 

מלאו הטופס לקבלת פרטים ומידע נוסף על הפרויקט

שם

דוא"ל

טלפון

ההודעה שלך

 

תמונות הדמיה להמחשה – פרויקט 456 של MSN נדלן בפתח תקווה

456 מבט על המתחם מהאוויר 456 פתח תקווה מפה  MSN נדלן 456 משרדים פתח תקווה 456-msnnadlan-review-tall

לפרטים נוספים אודות הפרויקט לחצו כאן

 

למה כדאי להשקיע בפרויקט 456? מומלץ לצפות בסרטון הבא: